niedziela, 15 lipca 2012

Wyprawa na wieś w Radomiu *

Cześć. Byłam z Izą na obrzeżach miasta na Janiszpolu .Tylko Radomianie będą wiedzieli gdzie jest Janiszpol :). Najpierw uciekałyśmy przed jakimiś chłopakami chociaż,że ich nie znałyśmy. Potem oczywiście się wróciłyśmy i zaczęłyśmy robić ślitaśne focie. No i efekty widzicie na dole.Miłego oglądania. :*
* z tym Janiszpolem to taki żart już  piszę. Widzicie ,bo my z moją koleżanką Izą sobie żartowałyśmy w tej sprawie (już nie chce mi się pisać całej historii). Myślałam ,że nie bedę musiała tego pisać ,że to żart,ale jakimś cudem na tego bloga weszli moi znajomi i ludzie z Radomia :o ,co jest bardzo dziwne ,ale ok.
                                              oczywiście ten palec nie do was . ;D
ring with cross-Claire's

3 komentarze:

 1. Witam , jeśli uważasz że Janiszpol to wieś to masz jakiś problem z odróżnianiem wiś od dzielnicy. Mieszkam na Janiszpolu i jestem dumna z tego.Może pora spojrzyc w tzw GOOGLE spokojnie oszczędzę ci tego

  ,,Janiszpol – dawniej wieś, obecnie dzielnica Radomia. Znajduje się w południowo-wschodniej części miasta przy drodze krajowej nr 9. W dzielnicy znajdują się osiedla domów jednorodzinnych."

  Po co robisz tam zdj skoro twierdzisz , że to wieś ?

  z gorącymi pozdrowieniami Dagmara W.:***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. haha. to był żart z tym ,że to wieś! I tak przy okazji jak ty znalazłaś mojego bloga Dagmaro ? Tylko moje dobre koleżanki o nim wiedziały.

   Usuń
  2. ma się te swoje znajomości . Pozdrawiam /D

   Usuń